Plavecký oddílZde bude úvodní obrázek

Neratovický  plavecký  klubNeratovický  plavecký  klub  je  pokračovatelem  Neratovického  plavání, které bylo založeno v sezoně 1985-86. Oddíl fungoval pod Měst. DPM  Neratovice a měl cca 21 členů, které trénovali Karel Řáda a František Veselý. V současnosti  se plavci TJ NePK  zúčastňují  soutěží v plavání  v rámci  kraje, (meziokresní  soutěže ) a celorepublikových či zahraničních  soutěží. V letním období se členové  klubu zúčastňují soutěží  v dálkovém  plavání např. Seč, Mělice, Litochovice. Dále  se  zúčastňují  soutěží  v záchranářských  disciplínách  ILS. Tyto  disciplíny jsou  nejen  sportovními  soutěžemi, ale vytvářejí u zúčastněných  správné návyky a  reakce při  pomoci  tonoucímu  nebo  při  resuscitaci.

Zde bude úvodní obrázek

Klub tak  nabízí  činnost pro všechny  věkové kategorie dětí. Některým tento sport  přináší celou  řadu  sportovních úspěchů, jiným  zase pocit, že dělají  něco, co  je  baví  a co  prospívá  jejich  zdraví.
Neratovický plavecký  klub pořádá i celou řadu závodů, např. Neratovický pohár - Memoriál  Karla Řády, soutěže  okresního  či  meziokresního charakteru, soutěže při ukončení školního  roku,  „Hrátky s mikulášem“  atd.

Zde bude úvodní obrázek


Podrobné informace o odpovídajících kategoriích poskytnou ve dnech Po, Út, St,a Čt po 17.00 hodině v plaveckém bazénu tito trenéři:

Parusnikov Vladimír
Hübschmannová Sabina
Franek Martin
Veselý František Ing.
Janovská Eva


Z výsledků  Neratovického plaveckého klubu  v roce  2004
Rekordy
Další statistika

Obrázky z akce "Hrátky s mikulášem"